Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie


Rok akademicki 2017/2018

Studia I stopnia – licencjackie

I rok
w trakcie naboru

II rok
Aleksandra Dyja
Aleksandra Dymek
Karina Gorzkowska
Klaudia Kot
Dominika Krzysztofińska
Valeriya Kucher
Sonia Kujawa
Yana Moroz
Aleksandra Niemiec
Monika Skibińska
Łukasz Stefański
Kinga Stępień
Maja Szerel
Maria Śmiszek

III rok
Kamila Buzun
Dawid Błachut
Kamila Cyfra
Jennifer Dzieło
Michał Koncewicz
Aleksandra Korzelska
Tymofii Maksymenko
Wojciech Ratajczak
Iwan Say
Kinga Syrek
Bernard Śmiałek
Antoni Adam Zduńczyk

Studia II stopnia – magisterskie

I rok
w trakcie naboru

II rok
Iwona Bandzarewicz
Karolina Dżbik
Jagna Firek
Zuzanna Gietner
Maciej Gniady
Hubert Kaszycki
Maciej Ratajczyk
Patrycja Włodarczyk
Kaja Dobrowolska
Joanna Grochulska
Bartłomiej Gugulski
Lucyna Sosnowska

Dyplomy – 2017
Zofia Bermejo-Darska
Łukasz Furman
Przemysław Krukowski
Michał Lenda
Yana Shostak
Angelika Szkucik

Absolwenci 2017

licencjat
Anna Białek
Piotr Madej
Marta Nawrot
Maja Sądel
Mateusz Świderski
Jagoda Wójtowicz
Agnieszka Żuchowicz

magisterskie
Amadeusz Ferduła
Marta Mamoń
Jacek Piotrowicz
Karol Tomsia

Absolwenci 2016

licencjat
Judyta Chrystowska
Jagna Firek
Wojciech Gąsiorowski
Magdalena Gembala
Zuzanna Gietner
Maciej Gniady
Paulina Kornowska
Jakub Mateja
Marcel Urban

magisterskie
Krzysztof Kaczmar
Iza Koczanowska
Marta Kotwica
Maria Olbrychtowicz
Eliasz Styrna
Weronika Suchodolska
Dorota Tylka

Absolwenci 2015

licencjat
Michał Dobrucki
Amadeusz Ferduła
Jolanta Nowaczyk
Jakub Nowara
Jacek Piotrowicz
Patrycja Włodarczyk

magisterskie
Tomasz Bochniak
Marta Dunal
Magdalena Jemielity
Katarzyna Komada
Krzysztof Maniak
Aleksandra Rodobolska
Kamila Staszczyszyn
Caroline Strączek
Maria Wojciechowska

Absolwenci 2014

licencjat
Zofia Bermejo FB
Łukasz Furman www FB
Olga Kowalska www FB
Maria Olbrychtowicz www FB
Iwo Rachwał FB
Kamil Rąpel
Eliasz Styrna FB
Maciej Szczęśniak FB
Angelika Szkucik FB
Yana Shostak FB
Piotr Urbaniec FB
Jakub Urbaniak

magisterskie
Natalia Balska
Magdalena Dobrowolska www
Justyna Górowska www FB
Agnieszka Miłogrodzka FB
Patrycja Maksylewicz FB
Grzegorz Mart FB vimeo
Luis Probala
Piotr Świątoniowki www

Absolwenci 2013

licencjat
Tomasz Bochniak www
Joanna Combik www FB
Tobiasz Jędrak
Natalia Magdziak www
Krzysztof Maniak www
Jan Moszumański FB
Aleksandra Rodobolska FB
Dorota Tylka www FB
Urszula Zemuła www

magisterskie
Maria Bitka FB
Przemysław Branas www FB
Jacek Złoczowki www FB

Absolwenci 2012

licencjat
Marta Dettlaff www FB
Jacek Dąbrowski FB
Krzysztof Kaczmar www FB
Agnieszka Miłogrodzka FB
Luis Probala

magisterskie
Jakub Garścia www FB
Adam Gruba www FB
Michał Hyjek FB
Agnieszka Janik www FB ISSUU
Julia Land FB
Szymon Nowak FB WG ASP
Anna Wojtyła FB

Absolwenci 2011

licencjat
Sławomir Bobola
Przemysław Branas www FB
Wiktor Bruchal FB
Justyna Górowska www FB
Mateusz Kula FB
Jacek Złoczowski www FB

Absolwenci 2010

licencjat
Karolina Banachowicz www FB
Małgorzata Brodzińska FB
Marcelina Dereń FB
Agata Dutkowska www FB
Jakub Garścia www FB
Adam Gruba www FB
Michał Gruca www
Michał Hyjek FB
Szymon Nowak FB WG ASP
Łukasz Roth FB Vimeo

Nie zawsze udaje nam się namierzyć Was prawidłowo w Internecie. Uprzejmie prosimy naszych absolwentów o przesyłanie do nas swoich adresów www w celu aktualizacji.